U word aangeboden een zeer nette Mercedes-Benz A-klasse. Voertuig verkeerd in nette staat en is volledig onderhouden. Voertuig word verkocht in opdracht van klant (Collega), bij de prijs inbegrepen zit een complete afleverbeurt, APK en drie maanden garantie. Voor meer informatie belt u met Ferry 06-30936406.
Kijk voor meer foto's op onze website: www.autobedrijftijink.nl
Het inruilen van uw huidige auto is geen probleem en we doen u dan ook graag een inruilvoorstel.
Auto's met een vraagprijs van boven € 4.500,- worden altijd geleverd met een afleverbeurt (6 maanden of 10.000km onderhoudsvrij), nieuwe APK, een aircoservice en 6 maanden BOVAG garantie.
Voor een meerprijs van € 500,- is het mogelijk om 12 maanden BOVAG garantie af te sluiten, tevens is de auto dan minimaal 12 maanden of 15.000km onderhoudsvrij.
Al meer dan 30 jaar staat Autobedrijf Tijink voor een goede service en kwaliteit.
Als universeel BOVAG aangesloten familiebedrijf hebben wij alle merken en soorten auto's voor u in huis.
We streven naar volledige klanttevredenheid.
Onze aangeboden auto's worden ingekocht bij merkdealers, verkrijgen wij door inruil of kopen wij in via ons Europese leveranciersnetwerk.
De complete historie moet aanwezig zijn of te achterhalen zijn, dit is voor u als koper maar ook voor ons als verkopende partij erg van belang.
We hopen u snel te mogen verwelkomen aan de Dorpsstraat 19 te Lattrop-Breklenkamp.
Met vriendelijke groet,
Team Autobedrijf Tijink
www.autobedrijftijink.nl
Wij besteden de grootst mogelijke zorg aan het beheer van deze website. Desondanks kan het voorkomen dat de weergegeven of verstrekte informatie onjuist en/of niet volledig is. Getoonde modellen en/of uitvoeringen en specificaties kunnen afwijken van standaarduitvoeringen. Alle getoonde informatie is onder voorbehoud van type- en prijsfouten.
Ontdek je mogelijkheden
Direct aan de slag
Bereken wat je maandprijs wordt, welk bedrag jij kan leasen of vraag jouw mogelijkheden op.